دوره های آنلاین ویژه مدیران و مربیان

امروزه رقابت در کسب و کار ها بسیار بیشتر از قبل است آیا برای اینکه بهترین مربی بدنسازی در شهر خود باشید و یا باشگاه شما بهترین باشگاه بدنسازی باشد برنامه ای در نظر گرفته اید؟

شرکت خانه بدنسازی ایران با تهیه دوره های آموزشی به دنبال تسهیل کردن راه پیشرفت برای شماست. شاید 20 سال قبل یک باشگاه بدنسازی برای معرفی خود فقط لازم بود در شهر چند بیلبورد نصب کند اما آیا اکنون کافی است؟ روش های تبلیغات بسیار بیشتر و پیچیده تر از قبل شده و مشتریان بسیار سختگیر تر هستند پس حتی برای تبلیغات هم باید هوشمندانه عمل کنید تا به بیشترین بازدهی و سود برسید.

از طرف دیگر در گذشته مربیان تنها کافی بود اصول تمرین را بدانند اما آیا الان می توان فقط با همین موارد مشتریان ورزشکاران خود را حفظ کنند؟

با توجه به گستردگی وب حتما ورزشکاران در مورد تمرینات بدنسازی و نحوه انجام آن جستجو می کنند و شاید در همین حین مربی آنلاین بدنسازی هم کمین کرده باشد و شاگرد و یا مشتری شما را جذب کند. پس برای از دست ندادن درآمد خود شاید نیاز باشد کمی علم خود را بروز کنید. 

بهترین مربی بدنسازی کیست؟ چه ویژگی دارد؟ بهترین باشگاه بدنسازی چگونه است؟ تفاوت بهترین باشگاه بدنسازی و یک باشگاه بدنسازی معمولی کدام است؟ چگونه بهترین مربی بدنسازی ایران شوم؟ و…

این ها نمونه ای از سوالات شما مدیران و مربیان عزیز است آیا بهترین مربی بدنسازی لزوما خوش بدن ترین انسان است؟ آیا بهترین باشگاه بدنسازی بزرگترین باشگاه بدنسازی شهر است؟ آیا فقط داشتن علم تمرین و تغذیه باعث جذب ورزشکار می شود؟ آیا فقط تبلیغات برای باشگاه شما مشتری اضافه می کند؟ 

ما در خانه بدنسازی از ابتدا کنار شما هستیم به شما مرحله به مرحله در رشد کسب و کارتان کمک می کنیم. این دوره ها برای مدیران و مربیان باشگاه های بدنسازی طراحی و آماده شده است. در زیر همه دور های آنلاین در دسترس را مشاهده  می کنید. شما هم می توانید از همین الان به لیست برترین های این حوزه بپیوندید.

 

دوره های آنلاین ویژه مدیران و مربیان​

برای مربی شدن از کجا شروع کنم؟

500,000 تومان

برای تاسیس باشگاه از کجا شروع کنم؟

700,000 تومان

چگونه بهترین مربی بدنسازی باشم؟

500,000 تومان

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .