درباره ما

خانه بدنسازی ایران

ایده تاسیس خانه بدنسازی ایران

زمانی شکل گرفت که احساس کردیم اهالی شاغل و فعال در بدنسازی و رشته های مشابه آن نیاز دارند یک نظم سازمانی و همبستگی شغلی داشته باشند و خود مستقیما در جهت دهی آینده شغلی و گسترش این رشته سهیم باشند.

پر جمعیت ترین رشته ورزشی ایران هم از لحاظ تعداد باشگاه، مربی و هم از لحاظ ورزشکار تنها و بی برنامه است.

البته ادارات محترم ورزش فدراسیون و هیئت ها اهداف خود را دنبال میکنند ولی فعالیتها و زحمات آنها تقریبا هیچ یک نظر باشگاهها و مربیان را تامین نمیکند و کافی نیست یا حداقل از نظر آنها پیشرفت متناسبی با تعداد باشگاه ها و فعالین آن در ایران حس نمیشود.

بدنسازی چندین سال است در جهان از قالب ورزش خارج شده و تبدیل به صنعت برتر در بخش سلامت شده و نیاز دارد همچون دیگر صنایع بزرگ و نو ظهور با آن برخورد آگاهانه شود.

لذا خانه بدنسازی ایران جایگاهی است مردمی برای جهت دهی، اطلاع رسانی، کیفی سازی فعالیت ها، آموزش محتواهای کمتر کار شده و پایگاهی برای هماهنگی و هم افزایی های صنفی فعالین بدنسازی و رشته های مشابه که اهداف و برنامه های آن به امید خدا و توجه حضرت ولیعصر (عج) به مرور اطلاع رسانی خواهد شد.

بیانیه ماموریت خانه بدنسازی ایران

 خانه بدنسازی ایران با توجه به نامتناسب و بعضا منحرف شدن ورزش بدنسازی و رشته های ورزشی مشابه نسبت به اهداف اصیل ورزشی، سلامتی و اقتصادی تاسیس شد.
این ورزش سالهاست در ایران و کشور های پیشرفته به یک صنعت فراگیر و مستقل تبدیل شده ولی نه از جهت دولت نه فعالین در ان برنامه ای برای این صنعت تدوین نشده، به همین دلیل ضرورت هماهنگی و حرکت اصولی در روش همه شاغلین و فعالین احساس می شود.

هدف ما آموزش علوم مدیریت و بازاریابی و دیگر علوم مورد نیاز به مدیران و مربیان باشگاه های بدنسازی و سازماندهی و فعالسازی آنها در فضای رقابتی برای بالا بردن کیفیت خدمات و جذب و حفظ حداکثری افراد جامعه به باشگاه ها، موفقیتهای مالی و نهایتا افزایش شاخصهای سلامت جامعه ایران عزیز میباشد.

 

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .