این مقاله رایگان است برای مشاهده دیگر مقالات کلیک کنید.

۷ دلیلی که شما نیاز به یک پورتال عضویت آنلاین دارید.

 چه نوع امکانات آنلاینی را به اعضای باشگاهتان ارائه می دهید؟ در این عصر دیجیتال تنها چیزهایی که برای همه ی افراد اولویت محسوب می شود کارآیی و راحتی است. در واقع به طوری که با یک اشاره ی انگشت به تمام اطلاعاتی که مردم به آن ها نیاز دارند برسند. یک پورتال اعضا در وب سایت شما بهترین راهی است که اعضا را در آن می توانند مشارکت داد و می توان گفت که این کار برای شما هم سود خواهد شد.

  • راحتی در رزرو کلاس هایی که قرار است به زودی تشکیل شود.

اجازه دهید که اعضا به راحتی کلاس ها، جلسات و حتی قسمت مراقبت از کودکانشان را از هر مکان و زمانی بتوانند رزرو کنند.

  • حس الهام بخشی و نویی را در آن ها زنده کنید.

عضو باشگاه شما نیازمند این است که یک چیز جدید را تجربه کند. به راحتی می توانید این کار را برای آن ها انجام دهید. مثلا برنامه ی یک اردوی دسته جمعی را یرای آنان تهیه کنید.

  • جای پورتال و چگونگی استفاده از آن

پورتال عضویت آنلاین را در رنگ مورد علاقه و سلیقتان در وب سایت خود بگنجانید. زمانی که سبک و رنگ مختص به خود را داشته باشید باعث تداوم کارتان خواهد شد.

  • فرآیند صحبت کردن خود را بهبود ببخشید.

در واقع درخواست های آنلاین راهی امن برای افرادی است که هنوز عضویت باشگاه را نگرفته اند و آن ها به راحتی می توانند راجع به علایق خود صحبت کنند. شما می توانید اطلاعات تماس این افراد را ذخیره کنید و هر زمانی که خواستید می توانید با آن ها تماس تلفنی داشته باشید. یا از آن ها برای رفتن به یک اردو دعوت کنید. برای کسب اطلاعات آنلاین بیشتر شما می توانید از اطلاعاتی برای تحقیقات بازار خود در آینده نیز استفاده کنید.

  •  حتی بهتر از آن نیز می توانند عمل کنند.

مدیران شما تحقیقات خود را آنلاین انجام می دهند؛ چرا اجازه ندهید که آنها پرداخت آنلاین خود را ثبت و راه اندازی کنند؟

  • اعضای خوش شانس ممکن است یک هفته منتظر بمانند.

یک عضو خوش شانس بعد از یک هفته برگشته است و باید عضویت خود را تعلیق کند. در این موارد لازم نیست که نگران باشید. آن ها با پرداخت یک هزینه ی جزئی که در پورتال عضویت آنلاین آمده است می توانند خود را در “حالت انتظار” قرار دهند حتی اگر آنها در یک ساحل در کارائیب نشسته باشند!

  • زمان اداری را تا جایی که می شود کاهش دهید.

این موضوع که اطلاعات تماس مرتبا تغییر می کنند امری اجتناب ناپذیر است. بعد از هر بار که اعضا وارد پورتال خود می شوند این امکان را برای آن ها فراهم سازید که اطلاعات شخصی خود را به روز رسانی کنند. با این کار این اطمینان برای شما حاصل می شود که افراد زمان کلاس خود در باشگاه را فراموش نمی کنند و یا دوباره شما باید برای یادآوری با آن ها تماس بگیرید. نرم افزار جیم مستر آنلاین این امکان را برای شما و اعضا فراهم می سازد که زمان کار اداری را کاهش دهید و به جای آن راحتی را برای افراد به همراه بیاورید. با این کار شما می توانید تعداد اعضای باشگاه را افزایش دهید.

در صورتی که نیاز به سایت و یا پورتال دارید این لینک را لمس کنید.

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .